KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925380
nr 1392 5380
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv med Skeppsholmen. Signerad. Olja på pannå, 27x36, yttermått inklusive ram: 38x48 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:59:03
26/4 16:30:16
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt